K+F

Csatlakozz nemzetközi projektcsapatunkhoz, akik a terápiás fejlődésért, egyben a betegek életminőségének javításáért dolgoznak.

A Servier K+F csapat tagjaként :

  • Innovációs projektek kidolgozásában vehetsz részt, hogy új megoldásokat találj a legfontosabb egészségügyi szükségletekre
  • Dinamikus és hatékony K+F közösségünk részeként a betegek életminőségének javítása érdekében dolgozhatsz
  • Egyetemekkel és biotechnológiai partnervállalatokkal működhetsz együtt nyílt innovációban
  • Támogatást kapsz szakmai és személyes fejlődésedhez és karrierutad építéséhez.

Medical Affairs

Támogasd orvosszakmailag terápiás megoldásainkat a tudásmegosztás és transzparens kommunikáció jegyében.

A Servier Medical Affairs csapat tagjaként :

  • Minőségi és átlátható tájékoztatást nyújthatsz a betegek és egészségügyi szakemberek számára gyógyszereink használatáról (Orvosi Információs Osztály)
  • Új tudományos és orvosi igényeket azonosíthatsz, ismeretet adhatsz át gyógyászati gyakorlatunkkal és gyógyszereinkkel kapcsolatban, pl. « real-life » vizsgálatokkal
  • Friss, objektív adatokat oszthatsz meg a tudományos közösséggel új lendületet adva a szakmai párbeszédnek, mindezt olyan gazdag eszköztárral, mint a tudományos publikációk, tudományos társaságokkal való együttműködés, szimpóziumok, orvosszakmai továbbképzések
  • Képviselheted a betegek érdekeit, például a projektfejlesztés során folyamatosan együttműködsz velük és összegyűjtöd a tapasztalataikat, visszajelzéseiket
  • Közreműködhetsz az új terápiás lehetőségek értékelésében (Stratégiai és Orvosi Értékelési Osztály).

Marketing & sales

Légy hajtóereje tudományos eredményeink népszerűsítésének, hogy mindenki számára elérhető legyen a minőségi egészségügyi ellátás.

  • Csatlakozz egy dinamikusan fejlődő vállalathoz, amelynek gyógyszerei 150 országban vannak jelen. Cégcsoportunk egyaránt befektet a fejlett piacokon (például az Egyesült Államok és Japán) és az innovatív kezelésekbe (vastagbélrák és bizonyos leukémiák kezelése), ahogy jelen van a feltörekvő piacokon (például Afrika vagy Ázsia), ahol magasak a terápiás igények (pl.: magas vérnyomás, cukorbetegség)
  • Különböző terápiás területeket felölelő gyógyszerek széles skálájával dolgozhatsz és főbb egészségügyi projektekben szerezhetsz tapasztalatot (e-egészségügyi megoldások, betegorientáció, stb.)
  • Szakértői csapatunk tagja lehetsz
  • Magas szintű szakmai tudományos képzéseken fejlesztheted magad, melyek dinamikusan segítik karrierutadat a Servier-nél
  • Globális nyilvánosságot adhatsz a betegek jobb támogatása és a betegéletút követése érdekében (pl. figyelemfelkeltő kampányok a magas vérnyomásról, vastagbélrákról, cukorbetegségről stb.)

Támogató funkciók

Légy a vállalat fejlődésének hajtóereje ösztönző környezetben.

A Servier támogató munkaköreiben :

  • Hozzájárulhatsz a vállalati stratégia sikeres megvalósításához és fejlesztéséhez
  • Szakértelmedet egy független, alapítvány által irányított, hosszú távú jövőképpel rendelkező vállalatnál kamatoztathatod
  • Kulcsszerepet játszhatsz a betegek igényeit szolgáló és életüket javító projektek előmozdításában
  • Nemzetközi szakmai kapcsolatokat alakíthatsz ki